خانه » اخبار

اخبار

889

گزارش ویژه؛

پروژه مشترک غرب و رژیم صهیونیستی برای تغییر ذائقه ایرانی ها/ «هایپر استار»در ایران چه اهدافی را دنبال می کند؟

راه اندازی مدل و مشابه فروشگاه های غربی با حمایت لابی های صهیونیستی در ایران، نوعی بسترسازی جهت تبلیغ کالاهای مورد نظر غرب در ایران است.

نبرد خلیج فارس

گزارش ویژه؛

واکنش رسانه های غربی به حضور شخصیتی شبیه به سردار سلیمانی در یک انمیشن/ بلومبرگ و رویترز درباره «نبرد خلیخ فارس ۲» چه نوشتند؟

انتشار انمیشین “نبرد خلیج فارس ۲” در بازه زمانی فعلی که تنش های دریایی ایران و آمریکا در خلیج فارس افزایش یافته، باعث شده رسانه های مختلف جهان نسبت به این تولید تصویری واکنش نشان دهند.

82035008-70650690

الاخبار گزارش داد؛

تلاش محور ترکی – سعودی برای تجزیه عراق/در نشست نیمه محرمانه استانبول چه گذشت؟

استانبول دیروز میزبان نشست برخی شخصیت‌های وابسته به جریان سعودی در عراق، با حمایت کشورهای قطر، عربستان و ترکیه با هدف تشکیل اقلیم اهل سنت، جدایی منطقه کردستان و مقابله با الحشد الشعبی بود.

خوش چهره

محمد خوش چهره

آیا افزایش واردات روند اجرای «پروژه نفوذ» را تسهیل می کند؟

کارشناس مسائل اقتصادی تاکید کرد:نفوذ اقتصادی در کشور مرحله ابتدایی پروژه های خصمانه دشمن علیه کشورمان بوده که متاسفانه رگه های آن را در برخی برنامه ریزی های کلان برخی مسئولین کشور می توان مشاهده نمود.

058

گزارش ویژه؛

وارونه نمایی رسانه های غربی از وضعیت فرهنگی جامعه ایران/ گزارش مغرضانه سی ان ان از وضعیت پوشش زنان ایرانی+تصویر

راهبرد وارونه نمایی از وضعیت فرهنگی ایران و القاء تغییر در باورهای اسلامی جامعه ایران،آرزو و هدف غربی ها در قبال جمهوری اسلامی ایران است که سال ها توسط رسانه های مختلف آنها دنبال می شود.

کوییک

گزارش؛

رونمایی از خودروی جدید سایپا با نام انگلیسی«کوییک» /رهبر انقلاب درباره انتخاب نام مینیاتور-تیبا فعلی- چه گفته بودند؟

شرکت خودروسازی سایپا برای جدیدترین محصول تولیدی خود یک نام انگلیسی انتخاب کرده اما تلاش کرده با تطبیق آن با نام چند روستا و محله و تپه، آن را واژه‌ای ایرانی جا بزند.