خانه » اخبار

اخبار

JamNewsImage10281589

گزارش ویژه- با تصویب پیش نویس قانون اساسی جدید

شمارش معکوس برای آغاز دوران دیکتاتوری اردوغان در ترکیه / قانون اساسی جدید مشتمل بر چه تغییراتی است؟

رئیس جمهور فعلی ترکیه با اجرایی کردن قانون اساسی جدید خواهد توانست به اهدافی که در ذهن خود –در مسیر دیکتاتوری – با طرح ریزی قانون جدید می پروراند، جامه عمل بپوشاند.

05

حسین شیخ الاسلام:

ترامپ به برجام دست نمی زند/ رویکرد آمریکا در قبال ایران؛راهبرد ثابت، تاکتیک ها متفاوت

مشاور وزیر امور خارجه تاکید کرد:ترامپ صحبت پاره کردن برجام را پیش از رفتن به کاخ سفید و در نقش یک کاندیدا مطرح کرده بود، او اینک رئیس جمهور آمریکا است و باید منتظر تغییر رویه ی او باشیم.

توبیاس الوود وزیر مشاور کابینه انگلیس

گزارش اختصاصی؛

سفر مسئول پیگیری پرونده نازنین زاغری، عنصر نفوذی انگلیس به ایران

با گذشت حدود ۹ ماه از دستگیری زاغری، روزنامه گاردین از سفر توبیاس الوود معاون وزیر خارجه انگلیس در امور خاورمیانه و مسئول پیگیری پرونده زاغری به ایران خبر داده است.

25000

گزارش؛

افشای جزئیاتی از فعالیت های جعبه سیاه بابک زنجانی/«علیرضا زیبا حالت منفرد» کیست؟+تصاویر

زندگی منفرد از زوایای بسیاری به زندگی شریک آینده‌اش یعنی بابک زنجانی مشابهت داشته است. آن قدر که حتی شاید بتوان گفت در ایران مسیر درگیر شدن در اتهامات نفتی از شغل رانندگی می گذرد.

آیت الله سیستانی

روزنامه فرانسوی لوموند:آیت الله سیستانی سدی در برابر نفوذ آمریکا در عراق است+تصویر

روزنامه فرانسوی «لوموند» در مطلبی به قلم “لویی ایمبر”، «آیت‌الله سیستانی» مرجع بزرگ شیعیان در عراق را، پرنفوذترین شخصیت نامید که فقدان او موجب ایجاد خلأ در عراق خواهد شد.

84

گزارش؛

حضور مغز متفکر «بلک واتر» در همسایگی ایران/اریک پرنس کیست؟+تصاویر

یگان تحت فرماندهی امارات که توسط بلک واتر آموزش دیده است، ابتدا برای اموری مثل کنترل شورش، جنگ شهری و حفاظت از تاسیسات اتمی ایجاد شد اما بنا بر اعلام نیویورک تایمز، مقامات اماراتی توهماتی درباره استفاده از این یگان برای تصرف جزایر ایرانی در خلیج فارس داشتند.