خانه » دسته بندی » امنیتی

امنیتی

139507111019537608817524

وزیر سابق اطلاعات تشریح کرد:

سرویس های جاسوسی برای نفوذ،پشت ازدواج فرزندان برخی شخصیت‌ها قرار دارند

حجت الاسلام مصلحی گفت:براساس دید اطلاعاتی می گویم سرویس های اطلاعاتی در پشت برخی ازدواج ها در رده ها قرار دارند هدف این ازدواج ها بین دختر فلان شخصیت با پسر فلان شخصیت، نفوذ و القای برنامه ها به یک شخصیت است.

majid-shahriari-562x316

افسر سابق سیا افشا کرد؛

همکاری منافقین،سیا و موساد برای ترور شهید شهریاری

افسر سابق اطلاعاتی آمریکا اذعان کرد سازمان‌های جاسوسی غربی از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی با استفاده از اعضای گروهک منافقین در ایران، دانشمندان هسته‌ای را در سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ ترور کردند.

44

گزارش ویژه؛

”لیلی صرافان” از اعضای برجسته شبکه نفوذ در ایران چه ماموریت‌هایی دنبال می کرد؟

صرافان، آمریکایی ایرانی‌تباری که مؤسس «امداد هوم‌کر» در «شورای آتلانتیک» است،صرافان به جز «نایاک» با سایر گروه‌های ایرانی – آمریکایی نزدیک به لابی صهیونیستی «جی استریت» از جمله «پایا»  نیز همکاری دارد

003

گزارش اختصاصی؛

رمزگشایی از حمایت صریح اتحادیه اروپا و آمریکا از نرگس محمدی/آیا پروژه جدیدی علیه ایران کلید می‌خورد؟

به نظر می رسد بازی دشمن در زمین حقوق بشر با ایران با حمایت رسمی و علنی از نرگس محمدی آغاز شده و در آینده می تواند مهره های دیگر را نیز شامل شود.

0

گزارش اختصاصی؛

چرا کانادا در بالاترین سطح پیگیر آزادی عضو موسسه ولوم بود؟

به نظر می رسد آزادی هما هودفر، می تواند در راستای عادی سازی رابطه میان ایران و کانادا ارزیابی شود. ولی نکته مهم این است که چه ضرورتی دارد دولت برای برقراری رابطه با کشوری که سیاست های مشابه و همسان با آمریکا در قبال ایران را همواره دنبال کرده …

JamNewsImage03082145

حسین شریعتمداری

این‌همه جاسوس دنبال چه هستند؟!

وزارت امور خارجه کشورمان اعلام کرد که آقای بعیدی‌نژاد به عنوان سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در انگلیس انتخاب شده است و همزمان دولت انگلیس هم «نیکلاس هاپتون» را به عنوان سفیر خود در ایران برگزیده و راهی تهران کرد.