خانه » دسته بندی » اقتصادی

اقتصادی

25000

گزارش؛

افشای جزئیاتی از فعالیت های جعبه سیاه بابک زنجانی/«علیرضا زیبا حالت منفرد» کیست؟+تصاویر

زندگی منفرد از زوایای بسیاری به زندگی شریک آینده‌اش یعنی بابک زنجانی مشابهت داشته است. آن قدر که حتی شاید بتوان گفت در ایران مسیر درگیر شدن در اتهامات نفتی از شغل رانندگی می گذرد.

52

گزارش ویژه؛

دعوت آقای سفیر از کارآفرینان فلیپینی برای صادرات لوازم آرایشی به ایران!

سفیر ایران در فیلیپین طی اظهاراتی عجیب در جریان یک سمینار تجاری در فیلیپین با بیان این که لوازم آرایشی تقاضای بالایی در ایران دارد گفت: لوازم آرایشی می تواند زمینه خوبی برای صادر کنندگان فیلیپینی  به ایران باشد.

80

گزارش اختصاصی؛

آی بریج؛ پلی برای نفوذ در ایران/ با کامران الهیان، یک از حامیان برگزاری این کنفرانس آشنا شوید+تصاویر

کامران الهیان با ارتباط وسیع با شاخه ایرانی کنفرانس آی بریج یا شاخه رهبران جوانی ایرانی (YGL) تلاش می کند در راستای شبکه سازی گسترده میان جوانان ایرانی، تسهیل رفت و آمد نخبگان به این همایش ها و ایجاد کانال دیپلماسی پنهان گام بردارد.

orange-telecom

گزارش؛

شرکت همکار سازمان اطلاعات فرانسه در راه ایران/رسانه های فرانسه درباره شرکت مخابراتی اورنج چه می گویند؟

آیا حضور یک شرکت فرانسوی با سوابق همکاری با سرویس‌های جاسوسی غربی در کشور، یک خطر جدی برای اطلاعات مردم و کشور در حوزه‌های مختلف نخواهد بود؟

102

گزارش؛

غربی ها چگونه به اطلاعات نظام بانکی ایران دسترسی پیدا می کنند؟

کنفرانس “پرداخت ایران” توسط یک شرکت انگلیسی به نام “تراپین” (Terrapinn) برگزار می‌شود که مدیریت آن برعهده یک میلیاردر یهودی‌تبار و از اعضای لابی‌های صهیونیستی در آمریکا است.

963

گزارش؛

نمایشگاه “پرداخت ایران” در برج میلاد چه اهدافی را دنبال می کند+تصاویر

نکته‌ای که درباره بسیاری از شرکت‌های حاضر در کنفرانس «پرداخت ایران» به وضوح مشخص است، ارتباط آن‌ها با دوبی است؛ شهری که سال‌هاست به بارانداز نفوذ در ایران تبدیل شده و پای ثابت همه نقشه‌های ضدایرانیست.