خانه » دسته بندی » اقتصادی

اقتصادی

44

گزارش ویژه؛

پشت پرده مخالفت روحانی و جهانگیری با برگزاری مناظره اقتصادی در روز جمعه چیست؟

به اعتقاد بسیاری از تحلیلگران و حتی رسانه های خارجی، یکی از مهمترین نقاط ضعف دولت روحانی که به عنوان پاشنه آشیل آن در رقابت های انتخاباتی خواهد بود، موضوع اقتصادی است.

889

گزارش ویژه؛

پروژه مشترک غرب و رژیم صهیونیستی برای تغییر ذائقه ایرانی ها/ «هایپر استار»در ایران چه اهدافی را دنبال می کند؟

راه اندازی مدل و مشابه فروشگاه های غربی با حمایت لابی های صهیونیستی در ایران، نوعی بسترسازی جهت تبلیغ کالاهای مورد نظر غرب در ایران است.

کوییک

گزارش؛

رونمایی از خودروی جدید سایپا با نام انگلیسی«کوییک» /رهبر انقلاب درباره انتخاب نام مینیاتور-تیبا فعلی- چه گفته بودند؟

شرکت خودروسازی سایپا برای جدیدترین محصول تولیدی خود یک نام انگلیسی انتخاب کرده اما تلاش کرده با تطبیق آن با نام چند روستا و محله و تپه، آن را واژه‌ای ایرانی جا بزند.

25000

گزارش؛

افشای جزئیاتی از فعالیت های جعبه سیاه بابک زنجانی/«علیرضا زیبا حالت منفرد» کیست؟+تصاویر

زندگی منفرد از زوایای بسیاری به زندگی شریک آینده‌اش یعنی بابک زنجانی مشابهت داشته است. آن قدر که حتی شاید بتوان گفت در ایران مسیر درگیر شدن در اتهامات نفتی از شغل رانندگی می گذرد.

52

گزارش ویژه؛

دعوت آقای سفیر از کارآفرینان فلیپینی برای صادرات لوازم آرایشی به ایران!

سفیر ایران در فیلیپین طی اظهاراتی عجیب در جریان یک سمینار تجاری در فیلیپین با بیان این که لوازم آرایشی تقاضای بالایی در ایران دارد گفت: لوازم آرایشی می تواند زمینه خوبی برای صادر کنندگان فیلیپینی  به ایران باشد.

80

گزارش اختصاصی؛

آی بریج؛ پلی برای نفوذ در ایران/ با کامران الهیان، یک از حامیان برگزاری این کنفرانس آشنا شوید+تصاویر

کامران الهیان با ارتباط وسیع با شاخه ایرانی کنفرانس آی بریج یا شاخه رهبران جوانی ایرانی (YGL) تلاش می کند در راستای شبکه سازی گسترده میان جوانان ایرانی، تسهیل رفت و آمد نخبگان به این همایش ها و ایجاد کانال دیپلماسی پنهان گام بردارد.