nofooz
12 بهمن 1401 - 17:49

نخستین روز از فجر۴۴ در شهرستان‌های کرمان

همزمان با اولین روز از ایام‌الله دهه فجر، صدها طرح در شهرستان‌های مختلف استان کرمان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، شهرستان‌های استان کرمان چهل‌وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی آغاز کردند که در این شهرستان‌ها صدها طرح افتتاح و یا کلنگ‌زنی شد.

هفده‌هزار و هشتصدمین واحد مسکونی مقاوم درریگان افتتاح شد

  فرماندار ریگان گفت: این واحد مسکونی با زیربنای۴۱ متر مربع و با تسهیلات ۲۰۰ میلیون ریالی در روستای چاه‌ملک افتتاح شد.

 مراد آبیار بیان داشت: از هفته دولت تا کنون ۳۰۰ واحد مسکونی مقاوم در شهرستان ریگان ساخته شده است که این واحدهای مسکونی جایگزین منازل غیراستاندارد شدند.

افتتاح ۸۶.۳ میلیارد تومان طرح در اولین روز دهه فجر در خانوک زرند

همچنین همزمان با اولین روز از دهه مبارک فجر با سرمایه‌گذاری ۸۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال ۱۹ طرح مختلف عمرانی، مخابراتی و خدماتی در شهر شهید پرور خانوک زرند افتتاح شد.

 به گفته سیدرضا حسینی‌نژاد فرماندار زرند، این طرح‌ها در قالب ۹ طرح روشنایی جمعا با اعتبار ۸۸۰ میلیون تومان، ۵ طرح بهسازی میدان و پارک با اعتبار ۷۵۰ میلیون تومان، ۳ طرح جدول‌گذاری با اعتبار ۳ میلیارد ۱۰۰ میلیون تومان و ۲ طرح مخابراتی سایت تلفن همراه و اجرای فاز اول ۱۵۰ شماره‌ای تلفن ثابت شهرک امام علی(ع) با اعتبار ۴ میلیارد تومان افتتاح شدند.

افتتاح و کلنگ‌زنی ۷۰ هزار میلیارد ریال طرح در سیرجان

علی یعقوبی‌نژاد فرماندار سیرجان نیز از افتتاح و کلنگ‌زنی ۱۵۰ طرح با اعتبار ۷۰ هزار میلیارد ریال در این شهرستان طی دهه فجر خبر داده است که۵۰ طرح عملیات اجرایی‌شان آغاز و ۱۰۰ طرح هم افتتاح می‌شود.

به گفته فرماندار سیرجان، این طرح ها در قالب برق‌رسانی، گاز رسانی، آبرسانی، ورزشی، فرهنگی، آموزشی و عمرانی هستند که از اعتبارات ملی، استانی و بخش‌های صنایع و معادن تامین اعتبار شده‌اند.

پایان پیام/۳۷۶۳/ب

منبع: فارس
شناسه خبر: 1013400