nofooz
28 مرداد 1401 - 14:51

فضای مجازی ریسمانی برای رسیدن به منافع شخصی نیست

امام جمعه پل‌دختر گفت: فضای مجازی ریسمانی برای رسیدن به امام جمعه پلدختر گفت: فضای مجازی ریسمانی برای رسیدن به امیال و منافع شخصی ، گروهی و حزبی نیست.

به گزارش خبرگزاری فارس از پل‌دختر، حجت الاسلام سید محسن موسوی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان، اظهار کرد: ۲۹ مرداد ماه روز بین المللی دنیای مجازی است که این روز را به افسران جنگ نرم که در مقابل قدرت نرم دشمن مانند کوه ایستاده اند و در برابر آنها کم نمی آورند تبریک می گویم.

افسران جنگ نرموی افزود: رهبر معظم انقلاب تعبیر افسران جنگ نرم را برای آنان که در فضای مجازی در برابر جنگ نرم دشمن صف آرایی می‌کنند، به کار بردند.

امام جمعه پل‌دختر گفت: در فضای مجازی که امروز همراه تک تک افراد است،چنانچه ۲ مولفه تقوای رسانه‌ای و صداقت و راست‌گویی در آن رعایت نشود، به شدت آسیب‌زا و برای همه چالش است.

وی افزود: این که یکی فضای مجازی را ریسمانی برای رسیدن به آرزوها و امال خود چه با فکرسیاسی، حزبی و جناحی باشد یا این که ناخواسته این کار را انجام دهد، قابل قبول نیست و هیچ عقل سلیمی آن را نمی‌پذیرد.

آن راموسوی یادآورشد: فضای مجازی برای آن است که اطلاع رسانی لحظه  به لحظه برای مردم ایجاد شود، نه این که در برهه‌ای از زمان برای تضعیف مسئولان و مدیران نظام و دولت انقلابی آن را به کار گیریم که این کار خواسته دشمن است.

وی افزود: این که فضای مجازی را محلی برای انتقام از دولت‌ها، احزاب وگروه‌ها بکار گیریم در تکمیل پازل دشمن کمک کار آنها هستیم.

امام جمعه پل‌دخترگفت:تقوای رسانه‌ای حائز اهمیت است و یقین داشته باشیم که فردا قیامت در این رابطه از ما سوال می‌شود.

وی افزود: به همه تلاش‌گران فضای مجازی در شهرستان پل‌دختر به ویژه خبرنگاران که تلاش می‌کنند و هفته گذشته نیز روز آنها بود را مجدد تبریک می‌گوییم و از تلاش بی وقفه آنها در اطلاع رسانی صحیح به جامعه قدردانی می‌کنم.

موسوی با تبریک هفته دولت و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنرو شهدای دولت  یادآور شد:به طور قطع در هفته دولت که پیش‌رو داریم فرماندار انقلابی شهرستان پل‌دختر در نخستین فرصت گزارشی از خدمات یک‌ساله دولت را ارائه خواهد داد و پروژه‌های در دست اقدام را شفاف برای مردم درتربیون نماز جمعه و سایر تربیون‌ها اعلام خواهد کرد.

وی افزود: در جلسه‌ای با حضور استاندار لرستان که فرماندار پل‌دختر نیزحضور داشت مصوب شد فکر عاجلی برای مشکل کم آبی کشاورزی و باغات شهرستان پل‌دختر صورت گیرد که تنها خروجی این جلسه بود که جای تقدیر از استاندار دارد.

امام جمعه پل‌دختر گفت: به واسطه این مصوبه ظرف هفته آینده شاهد اتفاقات خوبی در رفع کم آبی در پل‌دختر و رسیدن خبر خوبی به کشاورزان در این زمینه خواهیم بود که چگونگی آن توسط روابط عمومی فرمانداری شهرستان اعلام خواهدشد.

خوبیوی افزود: توجه استاندار لرستان و پیگیری‌های  خادم فرماندار پل‌دختر دررفع مشکلات کم آبی و جلوگیری از خشک شدن باغات این شهرستان قابل تقدیراست.

موسوی یادآورشد: فرماندار پل‌دختر روزگذشته برای بررسی مشکلات کم آبی درمنطقه میان‌کوه شرقی به هم‌راه چند نفر از خبرنگاران جهت اطلاع رسانی صحیح حضور پیدا کرد و شب و روز برای گذر کشاورزان منطقه از این پیچ سخت بی آبی تلاش می‌کند.

انتهای پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 620488