nofooz
12 مهر 1401 - 09:14

داروسازان ایران و جهان در تهران گردهم می آیند

بزرگ ترین گردهمایی بین‌المللی تخصصی صنعت داروسازی کشور، در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، هفتمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما به عنوان یک رویداد بین‌المللی جامع و فراگیر در حوزه صنعت دارو، با حضور شرکت‌های داروسازی داخلی و خارجی و فعالان حوزه دارو در طول زنجیره تأمین تا توزیع دارو و با شعار «توسعه، بازسازی و نوسازی صنعت دارو» در محل مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.

فارمادر این نمایشگاه علاوه بر شرکت‌های داروسازی، تعداد زیادی از نمایندگان شرکت‌های تولید کننده مواد اولیه دارویی و تجهیزات داروسازی، سفرا و رایزنان بازرگانی و سرمایه‌گذاران از بیش از ۴۰ کشور مختلف حضور خواهند داشت تا ضمن بازدید از آخرین دستاوردهای ایران و جهان در این حوزه، درباره همکاری‌های مشترک با همتایان خود به گفتگو بپردازند.

از ایده تا برندسازی

از ایده تا برندسازیاز ایده تا برندسازیبرندسازیاز رویدادهای جدید ایران فارما نخستین پاویون اعتبارسنجی و شتاب‌دهی ایده‌های پزشکی و دارویی «متر و جت» است.

فارمادر این رویداد صاحبان ایده و استارتاپ‌های خلاق در صنعت داروسازی در کنار شتاب دهنده‌ها، منتورها و مشاوران این صنعت، به بحث و گفتگو می‌پردازند تا با استفاده از امکانات موجود ایده خود را به سمت تجاری‌سازی سوق دهند.

منتورهادر این بخش خدمات مشاوره متناسب با نیاز هر بخش از اکوسیستم دارویی ارائه می‌شود و افراد می‌توانند با بررسی هر یک از مشاوران و حوزه فعالیت شتاب‌دهنده‌ها بر اساس جدول زمان‌بندی، منتور مورد نظر خود را انتخاب کرده و زمان مشاوره را رزرو نمایند.

منتوررویدادهای علمی و آموزشی ایران فارما

رویدادهای علمی و آموزشی ایران فارمارویدادهای علمی و آموزشی ایران فارمافارمادر نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما علاوه بر جنبه‌های صنفی و تجاری، رویدادهای علمی و آموزشی متنوعی برای دانشجویان، کارشناسان و متخصصان حوزه‌های داروسازی و پزشکی در نظر گرفته شده است.

فارماکمیته آموزشی و پژوهشی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران با برپایی کارگاه‌های متعدد در حوزه دانش دارویی و مهارت حرفه‌ای در ایام برگزاری نمایشگاه ایران فارما، میزبان انجمن‌های علمی، شرکت‌های دانش‌بنیان و دانش‌آموختگان دارویی است.

فارمادر سه روز برپایی هفتمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما ۹ سرفصل در قالب سخنرانی علمی و پنل تخصصی با موضوعات متنوع کمیته آموزشی و پژوهشی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

فارماپنلاز رویدادهای علمی دیگر این نمایشگاه می‌توان به نخستین سمینار تازه‌های دارویی در پزشکی که با همکاری نظام پزشکی تهران بزرگ، با ظرفیت ۱۰۰۰ نفر و ۱۵ امتیاز بازآموزی در مدت برپایی نمایشگاه ایران فارما برگزار می‌شود، اشاره کرد.

فارمابخش دانشجویی ایران فارما

بخش دانشجویی ایران فارمابخش دانشجویی ایران فارمافارماعلاوه بر این، ایران فارما در بخش دانشجویی نیز رویدادهایی را برای دانشجویان رشته‌های پزشکی و داروسازی در نظر دارد که از آن جمله می‌توان به سلسله نشست‌های Pharma Talk اشاره کرد.

فارمافارماتاک رویدادی دانشجویی در راستای تعامل دانشگاه و صنعت همچنین آموزش و ارتقای دانش دانشجویان و آماده کردن آنان برای حضور در بازار کار و شناخت و برطرف کردن نیازهای تحقیقاتی بخش صنعت و به روز نگه‌داشتن آن طراحی شده است.

فارماتاکبه علاوه دبیرخانه این نمایشگاه با همکاری کمیته دانشجویی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، تور بازدید دانشجویی از هفتمین نمایشگاه ایران فارما را ترتیب داده تا دانشجویان ضمن بازدید از غرفه‌های مختلف فرصت آشنایی با فضای صنعت و کسب و کارها، استارت آپ‌ها، بخش‌های مختلف شرکت‌های دارویی و…، را داشته باشند.

فارمادریافت رزومه از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان، طراحی شغل برای آنها و ارسال آن به شرکت‌های زیرمجموعه سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران جهت بررسی نیز از برنامه‌های دیگر نمایشگاه ایران فارما در قالب رویداد Pharma Job خواهد بود.

فارماافتتاحیه بزرگ‌ترین گردهمایی بین‌المللی تخصصی صنعت داروسازی کشور، ۱۸ مهر ماه ۱۴۰۱ در محل مصلای بزرگ امام خمینی برگزار می‌شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 767638