nofooz
06 شهریور 1401 - 09:29

افتتاح و کلنگ‌زنی ۵۳ پروژه به ارزش ۲۶۶میلیارد تومان در جهرم + فیلم

شیراز-ایرنا-فرماندار ویژه شهرستان جهرم گفت: در هفته دولت ۵۳ پروژه با اعتباری افزون‌بر ۲۶۶میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.

محمدحسن شعبانی یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت هفته دولت اظهار کرد و گفت: هفته دولت در شهرستان جهرم با گلباران عبور شهدای گمنام آغاز شد و از مجموع پروژه‌های این شهرستان در هفته دولت، ۴۴پروژه افتتاح و ۹پروژه توسط مسئولین استانی و شهرستانی کلنگ‌زنی خواهد شد.

شعبانی در رابطه با اعتبارات اختصاص یافته به پروژه‌ها و طرح‌های این شهرستان گفت: این پروژه‌ها در حوزه آموزش و پرورش با اعتباری بالغ بر ۳۹میلیارد تومان، در حوزه بهداشت و درمان با ارزش ۲۰ میلیارد تومان، در حوزه آبرسانی ۸ میلیارد تومان، در حوزه گازرسانی ۱۱ میلیارد تومان، در حوزه ورزشی ۸ میلیارد تومان، در حوزه امور عشایر ۲میلیارد تومان، در حوزه راه ۱۰۰ میلیارد تومان، در حوزه کشاورزی ۱۱ میلیارد تومان، در حوزه برق رسانی ۴۶ میلیارد و در حوزه بهسازی و مسکن روستاها ۲۴ میلیارد تومان افتتاح خواهند شد. فرماندار ویژه شهرستان جهرم اعلام کرد: به طور کلی در هفته دولت ۵۳ پروژه با اعتباری افزون‌ بر ۲۶۶میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.

جهرم در ۱۹۳ کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 671528