nofooz
14 مرداد 1401 - 15:37

تصادف زنجیره‌ای در محور سقز_ دیواندره

شامگاه گذشته در تصادف زنجیره‌ای در محور سقز دیواندره یک نفر فوت و چهار نفر مصدوم شدند.

محمد عزیز اویسی گفت: حوالی ساعت ۰۰:۰۰ روز جاری، طی تماس با مرکز فوریت‌های پزشکی مبنی بر تصادف یک تریلی با خودرو‌های پژو ۴۰۵ و سمند، بلافاصله سه تیم از فوریت‌های پزشکی به محل اعزام شدند.

محمد عزیز اویسی گفت: حوالی ساعت ۰۰:۰۰ روز جاری، طی تماس با مرکز فوریت‌های پزشکی مبنی بر تصادف یک تریلی با خودرو‌های پژو ۴۰۵ و سمند، بلافاصله سه تیم از فوریت‌های پزشکی به محل اعزام شدند.مدیریت اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث سقز اضافه کرد: متاسفانه راننده سواری پژو ۴۰۵ بدلیل شدت برخورد در دم فوت که جسد وی با آمبولانس فوریت‌های پزشکی به سردخانه بیمارستان شفا منتقل شد.

او با بیان اینکه، در این تصادفات زنجیره‌ای چهارنفر از سرنشینان سمند هم مصدوم شده بودند، ابراز داشت: مصدومین این خودرو که از پشت با کامیون تریلی برخورد کرده بودند پس از ارائه خدمات فوریتی پزشکی، جهت ادامه درمان‌های تکمیلی با آمبولانس‌های فوریت‌های پزشکی به بیمارستان شفا منتقل شدند.

اویسی ادامه داد: با توجه به وقوع چندین مورد تصادفات زنجیره‌ای در محور‌های مواصلاتی سقز در روز‌های گذشته، از همشهریان عزیز خواهشمندم ضمن رعایت فاصله با خودرو‌های دیگر و نیز سرعت مجاز، همواره با هوشیاری کامل رانندگی نمایند.

باشگاه خبرنگاران جوانکردستانسنندج

شناسه خبر: 536745