nofooz
05 مرداد 1401 - 14:11

مسیل‌های مهریز لایروبی شدند/فرماندار: در آماده باش 100 درصد هستیم

فرماندار مهریز از آغاز لایروبی روخانه ها مسیل های این باغشهر تاریخی خبر داد و گفت:‌ هیچ گونه قصوری از مدیران در خصوص خسارات‌های ناشی از سیل احتمالی پذیرفته نیست و کاملا بازخواست می شوند.

محمد دهقان بنادکی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از مهریز، با اشاره به ضرورت استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای مقابله با سیلاب در روزهای آخر هفته، اظهار کرد: در راستای هشدار اداره کل هواشناسی استان یزد مبنی بر پدیده بارشی سیل آسا در شهرستان مهریز، اقدامات لازم برای لایروبی مسیر رودخانه‌ها و مسیل‌های شهرستان از چند روز گذشته اقدام شده است.

وی افزود: تا پایان پدیده بارشی پیش رو، مرخصی و ماموریت تمامی مدیران لغو و کلیه دستگاه‌های امدادی و اجرایی مهریز در آماده باش ۱۰۰ درصد قرار دارند.

فرماندار یزد در ادامه با تاکید بر اهمیت حفظ و جان شهروندان، گفت: هیچ گونه قصوری از مدیران در خصوص خسارات‌های ناشی از سیل احتمالی پذیرفته نیست و کاملا بازخواست می شوند.

دهقان تاکید کرد: کلیه مدیران اهم از بخشداری مرکزی، دهیاران شهرستان مهریز نسبت به اطلاع رسانی در خصوص تمهیدات لازم و پیشگیرانه به منظور جلوگیری از خسارات احتمالی اقدام لازم به عمل آورند.

وی با بیان این‌که همه نهاد‌های حمایتی و کمک رسان مهریز از منازل محرومین و افراد تحت پوشش این شهرستان بازدید و در صورت نیاز به تجهیزات و امکانات اقدام لازم را انجام دهند، تأکید کرد: تمامی تلاش خود را به کار می‌گیریم تا علاوه بر آماده باش در برابر سیل احتمالی، به بهترین شکل ممکن از این رحمت الهی استفاده کنیم.

انتهای پیام/چ

منبع: فارس
شناسه خبر: 476545