nofooz
14 مرداد 1401 - 21:18

احمدعباسی: گیتی‌پسند خانه من است/ با انگیزه بالایی راهی اسپانیا می‌شوم

مهاجم تیم فوتسال گیتی‌پسند گفت: حرکت باشگاه به من انگیزه زیادی داد و اگر همه کارها طبق روال پیش برود و بتوانم به لیگ اسپانیا بروم،  با انگیزه چند برابری به میدان خواهم رفت.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم ازاصفهان، سعید احمدعباسی در جمع خبرنگاران پیرامون عملکردش در آخرین بازی که برای تیم فوتسال گیتی‌پسند انجام داد، اظهار داشت: خوشبختانه توانستیم بازی را ببریم و مهم نیست که چه کسی گل‌زده است، این اصلاً شعار نیست؛ ما پیش از شروع لیگ با هم عهد بسته بودیم که تیم‌مان بازی به بازی پیشرفت کند و قوی‌تر از قبل شود.

خبرگزاری تسنیماصفهاناصفهانوی با اشاره به مراسمی که باشگاه گیتی‌پسند برای خداحافظی او ترتیب داده بود، تصریح کرد: از باشگاه گیتی‌پسند تشکر می‌کنم؛ من 6 سال برای گیتی‌پسند بازی کردم و روزهای تلخ و شیرینی زیادی داشتم، این حرکت باشگاه به من انگیزه زیادی داد و اگر همه کارها طبق روال پیش برود و بتوانم به لیگ اسپانیا بروم، با انگیزه چند برابری به میدان خواهم رفت.

مهاجم تیم فوتسال گیتی‌پسند افزود: تماشاگران اصفهانی سنگ تمام گذاشتند؛ هم گفته‌ام که در دو سال گذشته به خاطر غیبت هواداران‌مان خیلی اذیت شدیم اما امسال همه تلاش‌مان را می‌کنیم که قهرمانی را به آنها هدیه دهیم.

احمدعباسی درخصوص افت عملکرد گیتی‌پسند در نیمه دوم مسابقه گفت: وقتی در نیمه اول 5 گل به ثمر برسانید، طبیعی است که در نیمه دوم از فشار تیم کم شود، ولی ما بازیکنان باتجربه‌ای داریم و نباید این اتفاق برای ما رخ دهد. کادر فنی بین د نیمه صحبت‌های خوبی انجام داد، این عقب‌نشینی برای تیمی مثل گیتی‌پسند که به دنبال قهرمانی در آسیا است، اتفاق خوبی به شمار نمی‌آید و امیدوارم این مشکل نیز به مرور حل شود.

در فوتسال اشتباه کنید تنبیه می‌شوید/ هنوز زنده‌ایم و در آینده جبران می‌کنیم

در فوتسال اشتباه کنید تنبیه می‌شوید/ هنوز زنده‌ایم و در آینده جبران می‌کنیملیگ برتر فوتسال| صدرنشینی کراپ الوند و برد گیتی‌پسند در روز خداحافظی آقای گل + عکس

لیگ برتر فوتسال| صدرنشینی کراپ الوند و برد گیتی‌پسند در روز خداحافظی آقای گل + عکسقضاوت 3 داور ایرانی در جام ملت‌های فوتسال آسیا

قضاوت 3 داور ایرانی در جام ملت‌های فوتسال آسیاوی افزود: فعلاً هفته‌های ابتدایی لیگ است و جدول تازه از هفته‌های ششم و یا هفتم به بعد شکل اصلی خودش را پیدا می‌کند. مطمئن باشید که تیم ما تا زمانی که به صدر جدول باز نگردد، آرام نخواهد گرفت و همه تلاش‌مان را برای بازگشت به صدر جدول و حفظ جایگاه‌مان خواهیم کرد.

مهاجم تیم فوتسال گیتی‌پسند درخصوص جدایی از این تیم و پیوستن به لالیگای اسپانیا گفت: هنوز همه کارهایم برای رفتم انجام نشده اما اگر همه چیز درست پیش برود، از پیوستن به لیگ اسپانیا بسیار خوشحال خواهم شد. برای حسین طیبی و مسلم اولاقباد آروزی موفقیت دارم و امیدوارم در لیگ اسپانیا بدرخشند و اگر من نیز بروم، تلاش می‌کنم نماینده خوبی برای فوتسال ایران باشم.

وی خاطرنشان کرد: از اصحاب رسانه تشکر می‌کنم که گیتی‌پسند را در اصفهان تنها نمی‌گذارند، از باشگاه گیتی‌پسند نیز تشکر می‌کنم و امیدوارم که این تیم به حق واقعی خود برسد و بتواند قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا را به دست آورد‌.

احمدعباسی در پایان گفت: گیتی‌پسند خانه من است و اگر روزی به فوتسال ایران برگردم، قطعا گیتی‌پسند انتخاب اولم خواهد بود. از همه هواداران‌مان تشکر می‌کنم و امیدوارم روزی به روز تعداد تماشاگران افزایش یابد و از گیتی‌پسند حمایت کنند.

انتهای پیام/170/ح

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 537664