nofooz
14 مرداد 1401 - 21:57

حوادث اصفهان یک کشته و ۹ مصدوم برجا گذاشت

اصفهان- ایرنا- سخنگوی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: بروز حوادث تصادف، غرق شدگی و آتش‌سوزی در اصفهان روز جمعه موجب کشته شدن یک تن و مصدومیت ۹ تن دیگر شد.

عباس عابدی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: تصادف یک دستگاه خودروی سواری پیکان و یک دستگاه پژو در شهر تودشک، به اورژانس ۱۱۵ اعلام و یک واحد امدادی از اورژانس و یک واحد امدادی از هلال احمر به محل اعزام شدند.

عباس عابدیوی افزود: در این حادثه ۵ نفر شامل ۲ مرد، یک زن و دو کودک مصدوم و پس از دریافت خدمات اولیه درمانی به بیمارستان حشمتیه نایین منتقل شدند.

وی تصریح کرد: ساعت ۱۳ و ۳۸ دقیقه امروز نیز یک مرد ۲۵ ساله در آب سد گلپایگان در عباس‌آباد این شهر غرق شد و جان خود را از دست داد.

سخنگوی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان درباره آتش‌سوزی کارگاه چوب بری در خیابان زیتون آتشگاه نیز اظهار داشت: این حادثه ساعت ۱۳ و ۲۸ دقیقه رخ داد که در جریان آن ۳ مرد مصدوم شدند.

وی بیان کرد: مرد ۴۳ ساله در این حادثه دچار سوختگی شدید شده بود که به بیمارستان سوانح و سوختگی امام موسی الکاظم (ع) منتقل شد و دو مرد ۳۰ ساله نیز به صورت سرپایی در محل درمان شدند.

عابدی خاطرنشان کرد: ساعت ۱۵ و ۴ دقیقه نیز یک باب مغازه پلاسکو در خوراسگان طعمه آتش و یک واحد امدادی از اورژانس به محل اعزام شد.

وی اضافه کرد: یک مرد ۶۰ ساله در این حادثه مصدوم و توسط آمبولانس به بیمارستان فارابی منتقل شد.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 537713