nofooz
19 مرداد 1401 - 10:33

سریال «تلاش پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی» همچنان ادامه دارد/ توافق یا راهکاری برای فرار از فشار هواداران؟

در حالی اخبار توافق باشگاه پرسپولیس با مهاجم خارجی به گوش می‌رسد که هنوز چیزی صد درصد نشده است.

- اخبار ورزشی -به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تلاش باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی روند بسیار جالبی را طی می‌کند و در فاصله کمتر از سه روز به آغاز لیگ برتر هنوز این تیم توفیقی در جذب بازیکن خارجی نداشته است. در این بین روزی نیست که اخبار جدید از جذب بازیکن خارجی به گوش نرسد، اما تاکنون هیچ یک از این شایعات به واقعیت تبدیل نشده است.

خبرگزاری تسنیممدیران باشگاه پرسپولیس که هفته گذشته برای انجام مذاکرات با چند گزینه به ترکیه سفر کرده بودند، بدون هیچ توافق خاصی به ایران بازگشتند و حالا طی روزهای گذشته جلسات در باشگاه پرسپولیس درباره خواسته‌های این گزینه‌ها برگزار شده و ظاهراً جمع‌بندی برای موافقت با خواسته‌های مالی دو بازیکن نیز صورت گرفته است.

باشگاه پرسپولیس که طی هفته‌های گذشته در مذاکره با آلف مانگا برزیلی با پیشنهاد حدود یک میلیون دلاری (رقم رضایت‌نامه و قرارداد بازیکن) مخالفت کرده بود، پس از ناکامی در جذب مهاجم، حالا با پیشنهاد این بازیکن برزیلی موافقت کرده است و باید ابتدا رقم رضایت‌نامه او را به باشگاهش پرداخت کند. مانگا و پرسپولیس چند هفته پیش نیز به توافقات ابتدایی دست یافته بودند، اما مذاکرات در ادامه به دلیل درخواست عجیب طرف برزیلی به بن‌بست خورد و باید دید این بار چه سرنوشتی در انتظار این بازیکن خواهد بود.

رقم پیشنهادی مهاجم برزیلی به پرسپولیسی‌ها 2 برابر شد؛ توافق حاصل نشد!

رقم پیشنهادی مهاجم برزیلی به پرسپولیسی‌ها 2 برابر شد؛ توافق حاصل نشد!سرخپوشان همچنین به صورت موازی مذاکراتی را با یکی دو مهاجم دیگر انجام داده‌اند که فعلاً توافقی در این مذاکرات صورت نگرفته است و مدیران باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا پیش از شروع لیگ برتر حداقل کار جذب یک مهاجم خارجی را تمام کنند.

به طور کلی چیزی که در حال حاضر مشخص است، جذب هیچ بازیکنی فعلاً صد درصد نشده است و باشگاه پرسپولیس مانند هفته‌های گذشته توافقات اولیه‌ای با این بازیکنان داشته اما همه چیز بستگی به ادامه مذاکرات با آنها دارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 559137