nofooz
19 مرداد 1401 - 12:00

استاندار چهارمحال و بختیاری: مشکل آب شرب شهرکرد در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف می‌شود

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه تمامی نیروهای مرتبط برای حل مشکل آب شرب شهرکرد بسیج شده‌اند، گفت: تلاش و سعی می‌شود در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل آب شرب شهرکرد برطرف شود.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، غلامعلی حیدری ظهر امروز در بازدید از تاسیسات تامین آب شرب شهرکرد، اظهار داشت: بر اثر بارندگی‌ها، سرچشمه کوهرنگ که 60 درصد آب شرب شهرکرد را تامین می‌کرد، گل‌آلود و غیرقابل استفاده شد.

خبرگزاری تسنیمشهرکردشهرکردوی با بیان اینکه این اتفاق بی‌سابقه بوده است، بیان کرد: پس از این اتفاق سریعا ستاد مدیریت بحران تشکیل شد و با تماسی که وزیر نیرو گرفته شد، معاون وزیر به همراه یک تیم برای حل مشکل به استان عزیمت کردند.

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در برنامه‌ریزی جلسه اضطراری شب گذشته اکیپ‌هایی برای کمک سریع‌تر مشخص شدند، ادامه داد: همچنین اکیپ‌هایی از استان‌های دیگر برای کمک‌رسانی و خدمات‌دهی در این راستا از شب گذشته به استان آمدند.

بروز مشکل در آب شرب شهرکرد و آبرسانی با 84 تانکر سیار/چشمه کوهرنگ گل آلود شد

بروز مشکل در آب شرب شهرکرد و آبرسانی با 84 تانکر سیار/چشمه کوهرنگ گل آلود شدورود چاه‌های کشاورزی به مدار تامین آب شرب شهرکرد / مردم صرفه‌جویی نکنند قطعی‌های مکرر خواهیم داشت

ورود چاه‌های کشاورزی به مدار تامین آب شرب شهرکرد / مردم صرفه‌جویی نکنند قطعی‌های مکرر خواهیم داشتاستاندار چهارمحال و بختیاری: 400 هزار نفر مشکل آب شرب دارند

استاندار چهارمحال و بختیاری: 400 هزار نفر مشکل آب شرب دارندحیدری با اشاره به اینکه تمامی نیروهای مرتبط برای حل مشکل آب شرب شهرکرد بسیج شده‌اند، خاطرنشان کرد: تلاش و سعی می‌شود در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل آب شرب شهرکرد مرتفع شود، این اتفاق بسیار غافل‌گیرکننده بود و سابقه‌ای نداشت.

انتهای پیام/7540/ح

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 559660