nofooz
06 شهریور 1401 - 17:28

یک دستگاه سی تی اسکن به بیمارستان بشرویه اختصاص یافت

بیرجند - ایرنا - سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند گفت: با پیگیری‌های انجام شده، یک دستگاه سی تی اسکن ۱۶ اسلایس به ارزش ۶۰ میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی بیرجند تحویل داده شد که در اختیار بیمارستان بشرویه قرار می‌گیرد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، سید محمد موسوی میرزائی افزود: خداوند را شاکریم که در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مبنی بر رفع محرومیت از مناطق محروم کشور، قولی که دانشگاه برای تهیه دستگاه سی تی اسکن بشرویه داده بود، به ثمر نشست.

سید محمد موسوی میرزائیوی بیان کرد: این دستگاه با پیگیری‌های خوب مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و حمایت‌های استاندار خراسان جنوبی و نماینده مردم شهرستان‌های طبس، فردوس، سرایان و بشرویه تحویل گرفته شد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بیرجند قیمت این دستگاه را ۶۰ میلیارد ریال اعلام کرد و اظهار داشت: دستگاه تا یک هفته دیگر به بیمارستان بشرویه تحویل داده خواهد شد.

وی تصریح کرد: اختصاص این دستگاه به بیمارستان خواهد توانست از مراجعه مردم این شهرستان به شهرهای همجوار جلوگیری کند و رضایتمندی مردم این دیار را به دنبال داشته باشد.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 674486