nofooz
06 مرداد 1401 - 18:03

تمام راه‌های اصلی جنوب استان کرمان باز است/ خسارت ۱۲۰ میلیارد تومانی سیلاب به راه‌ها

مدیرکل راهداری جنوب استان کرمان از خسارت ۱۲۰ میلیارد تومانی سیلاب به جاده‌ها و ابنیه فنی جنوب کرمان خبر داد و گفت: در حال حاضر تمامی محور‌های اصلی جنوب استان باز است.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، مجتبی محمودی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب در جنوب کرمان، اظهار داشت: در طول 3 روز گذشته خسارات زیادی به زیرساخت‌های جاده‌ای جنوب استان کرمان وارد شد.

خبرگزاری تسنیمکرمانکرمانوی از خسارت 120 میلیارد تومانی سیلاب به جاده‌ها و ابنیه فنی جنوب استان کرمان خبر داد و گفت: در این سیلاب‌ها به 40 کیلومتر راه اصلی، 35 کیلومتر راه فرعی و 270 کیلومتر راه روستایی خسارت وارد شده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان بیان کرد: در این سیلاب‌ها به 40 دستگاه آبنما در محورهای ارتباطی جنوب استان کرمان نیز خساراتی وارد شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تمامی محور‌های اصلی جنوب استان باز بوده و تردد در آن‌ها جریان دارد، گفت: با توجه به حجم بارش‌ها در مناطق کوهستانی و دشت از امروز کار تیغ زنی و مرمت اولیه راه‌های روستایی نیز آغاز شده است.

آخرین وضعیت بارش‌ها در استان کرمان| 14 گرفتار در سیل زرند نجات یافتند/ امدادرسانی به 1100 نفر

آخرین وضعیت بارش‌ها در استان کرمان| 14 گرفتار در سیل زرند نجات یافتند/ امدادرسانی به 1100 نفرخسارات سیلاب‌ها در فیض‌آباد راور؛ مسدود شدن راه‌های روستای و آبگرفتگی منازل و زمین‌های کشاورزی + تصاویر

خسارات سیلاب‌ها در فیض‌آباد راور؛ مسدود شدن راه‌های روستای و آبگرفتگی منازل و زمین‌های کشاورزی + تصاویرطغیان رودخانه‌ها و وقوع سیلاب 3 محور مواصلاتی شهرستان جیرفت را مسدود کرد/ احتمال افزایش میزان راه‌های مسدودی وجود دارد

طغیان رودخانه‌ها و وقوع سیلاب 3 محور مواصلاتی شهرستان جیرفت را مسدود کرد/ احتمال افزایش میزان راه‌های مسدودی وجود داردمحمودی با اشاره به اینکه تامین به موقع اعتبارات برای ساخت و بهسازی راه‌ها و ابنیه خسارت دیده در مناطق سیل زده ضروری است، ادامه داد: اقدامات اولیه برای ایجاد عبور و مرور ایمن خودرو‌ها در مناطق سیل زده انجام شده است.

وی از آماده باش و حضور نیروهای راهداری در محورهای مواصلاتی جنوب استان خبر داد و گفت: کار ایمن سازی محل‌های پر خطر توسط عوامل اداره ایمنی و حریم از دیروز در دستور کار جدی این تیم‌ها قرار دارد.

انتهای پیام/511/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 485442