nofooz
12 شهریور 1401 - 20:02

اعتبارات باید به سمت تولید دانش بنیان در آستانه اشرفیه هدایت شود

آستانه اشرفیه- فرماندار آستانه اشرفیه بر ضرورت هدایت اعتبارات این شهرستان به سمت تولید دانش بنیان تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین ذاکراستقامتی عصر شنبه در نشست تجلیل از خبرنگاران با اشاره به بهره گیری از خصایص رسول اکرم (ص) اظهار کرد: حسن خلق و مهربانی از ویژگی‌های مهم پیامبر اکرم (ص) است که باید مورد توجه همه قرار گیرد.

خبرنگار مهرذاکراستقامتیگیریص)ص)وی با اشاره به مشکلات زیرساختی در بخش‌های مختلف در آستانه اشرفیه بیان کرد: احصاء مشکلات در بخش‌های مختلف صورت گرفت و پاره‌ای از مشکلات مرتفع شده است.

احصاءذاکر استقامتی با بیان اینکه ۵۰ درصد جمعیت شهرستان آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر کشاورز هستند، افزود: درآمد اکثر قریب به اتفاق مردم آستانه اشرفیه به کشاورزی وابسته است.

فرماندار آستانه اشرفیه با اشاره به تنش شدید آبی این شهرستان در سال زراعی بیان کرد: با اقدامات و مدیریت جهادی مسئله تنش آبی در این شهرستان رفع شد.

استقامتی با اشاره به رویکرد دولت جهادی و مردمی سیزدهم اضافه کرد: تلاش بی وقفه و کار میدانی باید در اولویت مدیران در لایه‌های زیرین دولت سیزدهم باشد.

وی با تاکید بر لایروبی انهار در شهرستان آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر افزود: برای تسهیل در امورات کشاورزی در سال. زراعی سال آتی باید از هم اکنون لایروبی انهار صورت گیرد.

فرماندار آستانه اشرفیه با اشاره به پروژه‌های نیمه تمام در این شهرستان بیان کرد: پروژه‌هایی که ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و نیمه تمام مانده باید در اولویت قرار گیرد.

استقامتی با اشاره به نامگذاری سال تحت عنوان تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین اضافه کرد: اعتبارات باید به سمت تولید دانش بنیان در شهرستان آستانه اشرفیه سوق داده شود.

وی با بیان اینکه پسماند قصه پر غصه گیلان است، افزود: روستای سالکده آستانه اشرفیه با مشارکت سمن‌ها و فعالان زیست محیطی به روستای بدون زباله تبدیل شد.

سالکده

منبع: مهر
شناسه خبر: 707225