nofooz
19 مرداد 1401 - 09:51

اکران فیلم «قهرمان» در سرزمین‌های اشغالی جزو خطوط قرمز است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره اکران فیلم قهرمان در رژیم صهونیستی گفت: به همه کسانی که در داخل فعالیت می‌کنند اعلام کردیم اکران در سرزمین‌های اشغالی جز خطوط قرمز است؛حتماً برخورد می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران در رابطه با اخراج تعدادی از خبرنگاران استانی خبرگزاری ایرنا، گفت: ما هیچ اخراجی در ایرنا نداشتیم و احتمالاً افرادی بودند که به صورت حق الزحمه‌ای کار می‌کردند. برای اولین بار در ایرنا تعیین کردیم برای بخش عمده‌ای از همکاران قراردادی تعیین تکلیف شود. وزارت فرهنگ بسته ویژه‌ای را آماده کرده که ۱۳ مورد است و با وزارتخانه‌های مختلف در حال هماهنگی است.

خبرنگار مهروی در رابطه با نحوه برخورد دوگانه وزارت ارشاد با بازیگران و بلاگرها، افزود: بسیاری از آنها مجوز ندارند و به محض گزارش با دادستانی هماهنگ می‌شود و آنها فیلتر می‌شوند. اگر عدد و رقم‌ها بیان شود عدد عجیبی از آنهایی که مورد بررسی و رصد قرار می‌گیرند ارائه می‌شود.

بلاگرهاوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: این طور نیست که کسی تصور کند در این حوزه‌ها رهاشدگی وجود داشته باشد و اگر موردی اعلام شود با آنها برخورد خواهد شد.

اسماعیلی در مورد اکران فیلم قهرمان در رژیم صهونیستی، افزود: به همه کسانی که در داخل فعالیت می‌کنند اعلام کردیم اکران در سرزمین‌های اشغالی جز خطوط قرمز است و حتماً با آنها برخورد خواهیم کرد. توصیه اکید من به تهیه کنندگان و فیلم سازان این است که مراقب این مسأله باشند.

صهونیستیمسألهوی در مورد توقف فیلم جیران در فیلیمو، گفت: این اختلاف حقوقی است و ربطی به شبکه خانگی ندارد و خواستیم تلاش شود این موضوع را حل کنند. ما حامی فعالیت نمایش خانگی هستیم و موقعیت خوبی دارند و نباید با این مخالفت‌ها به حقوق بینندگان خللی وارد شود.‌

جیرانفیلیموتکمیل می شود…

می

منبع: مهر
شناسه خبر: 558851