nofooz
19 مرداد 1401 - 15:43

خبرنگاران جلوداران مبارزه با استکبار هستند

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه امروز نبرد در پشت سنگرها نبوده و در بورها جریان دارد گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه افسران جهاد تبیین و جلوداران مبارزه با استکبار هستند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین احسان الله محمدی ظهر امروز در همایش تجلیل از اصحاب رسانه استان گیلان با بیان اینکه خبرنگاران ناامید سازی جامعه را مهم ترین هدف امروز اسکتبار به رهبری غرب عنوان کرد و افزود: مجاهدت‌ خبرنگاران مهم ترین سد راه نفوذ دسمنان بر باورها و ناامید سازی ها است.

وی به دغدغه های جامعه خبرنگاری اشاره کرد و با تأکید بر حمایت‌های سپاه پاسداران انقلاب و بسیج از اصحاب رسانه گفت: سپاه و بسیج همواره پشتیبان اصحاب رسانه بوده و این را وظیفه خود می‌داند زیرا معتقدیم خبرنگاران رزمندگان صف اول جهاد تبیین هستند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان خبرنگاران را همتراز علما و روحانیون عنوان کرد و گفت: اصحاب رسانه حلقه واصل میان مردم، مسئولان و مرجعیت دینی است که امروز بیش از هر زمان دیگر به ان نیاز داریم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدی به قساوت و جنایان اخیر رژیم صهیونیستی در سرزمین های مقدس اشغالی اشاره کرد و افزود: دستگاه خبرسازی غرب با تمام توان بر جنایات این رژیم کودک‌کُش سرپورش گذاشته و از آگاهی جمعه جهانی جلوگیری می کند.

وی قلم خبرنگاران را اسلحه معنوی جهان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و گفت: در جوامع غربی بنگاه‌های اخبار ساز مشغول فعالیت بوده و اخبار و جنایات رژیم صهیونیستی را طور دیگر بازگو می‌کنند و نمی‌گذارند مظلومیت فلسطین برای مردم جهان بازگو شود.

وی با اشاره به نقش اصحاب رسانه در اجرای درست دستور مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تبیین افزود: خبرنگاران رزمندگان و خط مقدم مبارزه با جنگ روانی استکبار هستند زیرا غول رسانه‌ای دشمن سعی دارد دستاوردهای انقلاب اسلامی را وارونه جلوه دهد

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 560995