nofooz
22 مرداد 1401 - 17:21

نخستین جشنواره ملی عبدالله در شیراز برگزار می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس گفت: نخستین جشنواره ملی فرهنگی، هنری و ادبی با عنوان «عبدالله» به همت بنیاد شهید و امور ایثارگان فارس برگزار می‌شود.

ابراهیم بیانی گفت: نخستین جشنواره ملی فرهنگی، هنری و ادبی با عنوان «عبدالله» به همت بنیاد شهید و امور ایثارگان فارس برگزار می‌شود.

او گفت: این جشنواره در بخش‌های دلنوشته، شعر، عکاسی و نقاشی است و علاقه‌مندان در تمام رده‌های سنی می‌توانند در آن شرکت کنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس گفت: شرکت در این جشنواره برای عموم مردم آزاد است و علاقه‌مندان تا ۳۰ مرداد می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگ ایثار و شهادت «نوید شاهد» نسبت به ارسال آثار خود اقدام کنند.

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس نیز گفت: در بخش نقاشی این جشنواره، جوایز ویژه‌ای برای شرکت‌کنندگان کودک و نوجوان در نظر گرفته شده است.

سیدعلی محمدی گفت: این جشنواره در بخش دلنوشته و شعر با موضوع سردار شهید عبدالله اسکندری برگزار و آثار ارسالی در این بخش می‌بایست تایپ شده و به صورت فایل ورد WORD یا پی‌دی‌اف و ترجیحاً با قلم B Nazanin سایز ۱۴ باشد.

او گفت: بخش عکاسی با موضوع استقبال، وداع و تشییع پیکر مطهر سردار شهید حاج عبدالله اسکندری و بخش نقاشی نیز در قالب رنگ روغن، آبرنگ، مداد رنگی و سیاه قلم: سردار شهید عبدالله اسکندری، من سرباز وطنم و ایران سربلند برگزار می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوانفارسشیراز

شناسه خبر: 577877