عناوین مهم

گزارش ویژه؛

پشت پرده نامه نگاری عناصر ضدانقلاب با رئیس جمهور آمریکا در آستانه انتخابات 96 چیست؟

رسانه ها و چهره های ضدانقلاب در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 96 به انحای مختلف تلاش می کنند با القای موضوعات ساختگی به زعم خود فضای داخلی ایران را ملتهب کنند.

پایگاه جامع تبیینی نفوذ: در راستای پروژه ایجاد ناآرامی در ایران، همواره جریان های ضدانقلاب در آستانه انتخابات با همکاری لابی های غربی-صهیونیستی تلاش می کنند با اعمال فشار بر جمهوری اسلامی ایران،افکار عمومی داخل ایران را از موضوع اصلی انتخابات که براساس “حق تعیین سرنوشت” و انتخاب فردی اصلح برای اداره کشور می باشد، منحرف نمایند.

در همین راستا، رسانه ها و چهره های ضدانقلاب در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 96 به انحای مختلف تلاش می کنند با القای موضوعات ساختگی همانند؛ تقلب در انتخابات در صورت پیروزی یک جریان (گزارش کامل این موضوع را اینجا بخوانید) به زعم خود فضای داخلی ایران را ملتهب کنند.

پیشنهاد عناصرضدانقلاب به ترامپ برای تحریم ایران

از سوی دیگر برخی چهره های معلوم الحال، که در برهه های مختلف به تحریک دشمنان جمهوری اسلامی ایران جهت اعمال فشار و تحریم علیه مردم ایران اقدام کردند، با ارائه برنامه پیشنهادی به رئیس جمهور آمریکا خواستار وضع تحریم های جدید علیه ایران به بهانه مسئله حقوق بشر شده است.

در این پیشنهاد آمده است:”این تحریم‌ها می‌تواند نارضایتی عمومی که پاشنه آشیل جمهوری اسلامی ایران است را مورد هدف قرار دهد. اصرار آزادی تمامی زندانیان سیاسی و به‌ویژه محصورین که پس از امضای توافق هسته‌ای از سوی اوباما نادیده گرفته شده‌اند، از جمله دلایل اعمال این تحریم‌ها خواهد بود.

تهران در نتیجه تحریم‌های فلج‌کننده اقتصادی که بر نقض حقوق بشر استوار است، باید منتظر شکل‌گیری مجدد شورش‌های عمومی در داخل کشور باشد.او معتقد است همان‌طور که بسیاری فروپاشی شوروی را امری بعید می‌دانستند اما به وقوع پیوست، نباید تصور کرد که نظام جمهوری اسلامی ایران مصونیت بیشتری در مقابل سرنگونی از امپراتوری شوروی دارد.”

تلاش منافقین و عناصرضدانقلاب برای تحریک ترامپ جهت اقدام علیه ایران

پیشنهاد این عنصر ضدانقلاب در برهه فعلی در راستای نامه 30 نفر از گروهک های ضد انقلاب و منافقین برای “دونالد ترامپ” در دی ماه 1395 می باشد که از او خواسته بودند تا ضمن تجدیدنظر در توافق هسته ای، تحریم های بیشتری علیه جمهوری اسلامی ایران وضع کنند.

در بخشی از این نامه آمده بود: “در زمان مبارزات انتخاباتی شما، ما و میلیون‌ها ایرانی هم‌عقیده در اعتراض صریح شما به توافق اتمی اوباما رییس جمهور کنونی با جمهوری اسلامی ایران بودیم. صمیمانه امیدواریم که با انتخاب دولت جدید و کنگره برای اولین بار فرصتی برای بازنگری نسبت به عواقب فاجعه‌بار این توافق و اجرای تعهدی که به رای دهندگان در این زمینه داده شد، فراهم شود.” (گزارش کامل این موضوع را اینجا بخوانید)

تلاش عناصر ضدانقلاب برای طراحی فتنه جدید در انتخابات 96

به نظر می رسد تمامی اقدامات ضدایرانی عناصر ضدانقلاب و منافق که با انتخاب ترامپ به صورت یک روند پیگیری شده است،تلاشی جهت ایجاد فتنه جدید در انتخابات 96 می باشد.همانگونه که حسن هانی زاده،کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با پایگاه جامع تبیینی نفوذ، در پاسخ به سوالی درباره چرایی نگارش نامه 30 نفره از عناصر ضدانقلاب به ترامپ گفته بود:” یک سری تحرکاتی از سوی مخالفین جمهوری اسلامی حتی کشورهای منطقه و کشورهای استعمارگر در آستانه انتخابات سال ۹۶ آغاز شده که هدف اصلی و حیاتی آن بازسازی فتنه سال ۸۸ است، البته با شیوه های جدیدتر و پلیدتر. یکی از اهداف ابتدایی آن ها منع مردم از حضور در انتخابات است. از سوی دیگر  همه این تحرکات و تحرکات آینده که ظرف ماه های آینده رخ خواهد داد در چارچوب یک طرح منطقه ای و بین المللی برای ایجاد آشوب در انتخابات ۹۶ است”

 

همچنین ببینید

۶

جزئیاتی از همکاری آقای جاسوس با موسسه شرمین و بیژن/با موسس مرکز ایران شناسی پرینستون بیشتر آشنا شوید!

  زی یو وانگ شهروند آمریکاست اما در چین (پکن) به دنیا آمده، در رشته‌ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *