عناوین مهم

استخدام 600 جاسوس توسط سازمان اطلاعات خارجی فرانسه

سازمان اطلاعات خارجی فرانسه به دنبال استخدام ششصد جاسوس جدید با هدف مبارزه با تروریسم و مقابله خطر حملات سایبری است.

پایگاه جامع تبیینی نفوذ: روزنامه فیگارو از تصمیم سازمان اطلاعات خارجی فرانسه برای استخدام ششصد جاسوس جدید با هدف مبارزه با تروریسم و مقابله خطر حملات سایبری خبر داد.

فیگارو تأکید کرد این 600 نفر در زمینه های مختلف تخصص و به زبان های مختلف تسلط خواهند داشت و تا سال 2019 به کار گرفته خواهند شد.

بیشتر جاسوس های جدید سازمان اطلاعات خارجی فرانسه از جوانان و کارشناسانی در زمینه های هسته‌ای و بالستیک و مسلط به زبان های مختلف از جمله فارسی و کره‌ای خواهند بود. 67 درصد از جاسوسان جدید از نظامیان و 42 درصد از آنها از مشاغل مختلف خواهند بود. قرار است 21 درصد از این جاسوسان از زنان انتخاب شوند.

این افراد باید آزمون های زیادی را پشت سر بگذارند تا مهارت ها و قدرت آنها برای تحلیل اوضاع در زمان روبرو شدن با خطر مشخص شود. قرار است این مزدوران سازمان اطلاعات فرانسه در داخل این کشور و دیگر کشورهای جهان توزیع شوند.

حقوق جاسوسان جدید بین 33 تا 35 هزار یورو در سال خواهد بود. به نوشته فیگارو، قرار است شورای دفاعی فرانسه در جلسات چند هفته آینده خود، خطر حملات سایبری به این کشور به ویژه در زمان انتخابات ریاست جمهوری را بررسی کند.

همچنین ببینید

۶

جزئیاتی از همکاری آقای جاسوس با موسسه شرمین و بیژن/با موسس مرکز ایران شناسی پرینستون بیشتر آشنا شوید!

  زی یو وانگ شهروند آمریکاست اما در چین (پکن) به دنیا آمده، در رشته‌ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *