عناوین مهم

گزارش اختصاصی؛

در نشست ضدایرانی پارلمان اروپا با حضور رجوی،سرکرده گروه تروریستی منافقین چه گذشت؟+تصاویر

یکی از مهمترین فعالیت منافقین، حضور سرکرده این گروه تروریستی در جلسات تصمیم گیری کشورهای غربی یا عربی درباره ایران است.

پایگاه جامع تبیینی نفوذ: منافقین چندسالی است که به دنبال ارتباط گیری با کشورهای غربی و عربی جهت پیاده سازی اهداف ضدایرانی خود هستند.نشست سال گذشته منافقین در پاریس با حضور عناصر غربی-عربی و صهیونیستی موید این امر می تواند باشد.

یکی از مهمترین فعالیت منافقین، حضور سرکرده این گروه تروریستی در جلسات تصمیم گیری کشورهای غربی یا عربی درباره ایران است. در همین راستا، مریم رجوی به عنوان سرکرده منافقین بارها در نشست های این چنینی به خصوص در نشست کشورهای اروپایی شرکت کرده است. این نشست ها با توجه به اهداف کلانی که محور غربی-عربی-عبری در قبال ایران تعرف می کند، تشکیل می گردد. به طور مثال، در نشست سال 1393 در بروکسل با حضور کشورهای اروپایی، سرکرده منافقین محور سخنان ضدایرانی خود را بر روی موضوع هسته ای قرار می دهد و می گوید:« كشورهاي غربي بايد روي تعطيلي سايت‌هاي اتمي و توقف غني‌سازي اورانيوم اصرار كنند … هر گونه امتياز دادن و يا مماشات غرب به [روحانیون] اجازه خواهد داد كه به بمب اتمي دست پيدا كنند»

40000

نشست سال 1393

با توجه به توافق هسته ای ایران و 1+5، اینگونه به نظر می رسد در شرایط کنونی، بهانه جدیدی به نام حقوق بشر از سوی منافقین جهت لفاظی در رسانه های ضدانقلاب و نشست های کشورهای غربی تعریف شده است. اظهارات گستاخانه سرکرده منافقین در قبال ایران در نشست های مختلف در حالی صورت می گیرد که این گروه تروریستی با جنایت های خود، انسان های بی گناه زیادی را به کام مرگ کشانده است.

پارلمان اروپا در روز 17 آذر ماه1395  ( 7 دسامبر 2016 ) نشستی را با عنوان ” موج اعدامها در ایران و سیاست اتحادیه اروپا “با حضور سرکرده گروه تروریستی منافقین، مریم رجوی برگزار کرد. این مراسم به دعوت گروه دوستان ایران آزاد در پارلمان اروپا، ( گروه های پوششی منافقین که فعال در حوزه سازمان ملل و اتحادیه اروپا ) صورت پذیرفت. در این کنفرانس نمایندگان پارلمان اروپا و شخصیتهای سیاسی از کشورهای مختلف درپارلمان اروپا حضور داشتند .

%d9%85%d8%b1%db%8c%d9%85-%d8%b1%d8%ac%d9%88%db%8c-%da%a9%d9%86%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3-%d9%85%d9%86%d8%a7%d9%81%d9%82%db%8c%d9%86-02

نشست سال 1395

سرکرده منافقین در این گردهمایی خواستار قطع روابط اقتصادی شرکت های وابسته به سپاه پاسداران در اروپا شد. وی با گستاخی تمام، همه ارتباطات اقتصادی اروپا با ایران را منوط به بهبود سیاست های حقوق بشر و اعدام ها در ایران نمود. و عنوان نمود ” روابط با رژیم ایران باید مشروط به پایان دادن به اعدامها در ایران باشد “.

4000

دیدار سرکرده منافقین با وزیر دولت بلژیک و عضو پارلمان اروپا

نشست های این چنینی با حضور منافقین و معاندین جمهوری اسلامی ایران می تواند در راستای فضا سازی علیه ایران در حوزه حقوق بشر صورت گیرد. با توجه به بدعهدی آمریکا در برجام، به نظر می رسد اروپایی ها به دنبال بهانه های جدید برای اعمال فشار به ایران هستند که حقوق بشر می تواند یکی از آن بهانه های واهی باشد.

همچنین ببینید

۶

جزئیاتی از همکاری آقای جاسوس با موسسه شرمین و بیژن/با موسس مرکز ایران شناسی پرینستون بیشتر آشنا شوید!

  زی یو وانگ شهروند آمریکاست اما در چین (پکن) به دنیا آمده، در رشته‌ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *